Ürünlerimizin tamamı doğal taşlardan oluşmaktadır. Taşları estetikle buluşturup, sizlere unutulmayacak hediyelikler oluşturduk. Ekibimiz tarafından sizler için özenle hazırlanan tasarımlarımızdan seçebilir veya istediğiniz kişiye özel tasarımlarınızı baskı yaptırabilirsiniz.

Binlerce yılda oluşan doğanın mucizesi doğal taşları en özel günlerinizi unutulmaz kılacak hediyelikler haline getirdik. Afalina Dijital doğal taşları sanatla birleştirerek özel günlerinizi ölümsüz kılacak hediyelikler sunar. Doğal taşların eşsiz güzelliği artık görmek istediğiniz her yerde…

Ülkemizde işlenen doğal taşı sizlerle buluşturarak birbirinden farklı ve özgün fikirlerle harmanlayan Afalina Dijital, 2020 yılında doğal taş ve farklı platformlarda kullanılan hediyelik ürünlerin imalatını gerçekleştirmek üzere İstanbul’da yeni atölyesini açmıştır.

Sanat yönetmeni ve tasarımcılardan oluşan yaratıcı bir ekiple binlerce yılda oluşan eşsiz doğal taşlarımızı, güncel iş fikirleriyle günümüze uygun yeni formlarda, kişiye ve mekana özel benzersiz uygulamalarıyla ön plana çıkan Afalina Dijital, değişik ölçülerde ebatlaşarak üretilen limra mermer ve traverten üzerine baskılar yaparak ürünlerini kıymetli müşterilerine sunmaktadır.

Doğal Taş üzerine yapılan bu baskıların bir özelliği de suya, sıcaga ve dış darbelere karşı son derece dayanıklı olmasıdır. Uzun yıllardan beri fotoğrafçılık, grafik tasarım, iş geliştirme ve doğal taş ile ilgilenen firmamız, kaliteli yeni ürünler tasarlamakla yetinmeyip %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Afalina Dijital olarak amacımız tedarik zincirine dahil ettiğimiz, imal ettiğimiz ürünlerin güvenilirliğinde teknolojide ve müşterilerimizin tercihleri arasında lider olmaktır.