Atölye Çalışmaları, Doğal taş baskı, Doğal Taşa Baskı, traverten

Kadın Girişimciler İçin UV Baskı Atölye Çalışmaları

Kadın girişimciler için UV Baskı Makine kullanımı, grafik ve ürün tasarım eğitimleri düzenliyoruz. Atölye çalışması tadında ilerleyen eğitimlerimizde katılımcı kadın girişimcilerimiz kendilerine özel olarak tasarlayıp ürettikleri birbirinden farklı ürünlerin sahibi oluyor.

Atölye çalışmalarının sonunda UV baskı makinesi kullanımı ve görsel tasarım becerisinin yanı sıra, yurt dışına nasıl ürün satışı yapılır? Yeni ve farklı ürünlerle nasıl kazanç elde edilir gibi daha bir çok kazanım elde eden girişimci kadınlarımızın Afalina Dijital olarak her zaman yanındayız.

Doğal taş traverten ve limra bardak altlığı, masa dekoru, kişiye özel sıra dışı ve teknoloji ile bütünleşen ürünler, duvar dekoru, doğal taşa baskılı ayna çeşitleri ve çok daha fazlası ile minimum zaman-maksimum fayda ilkesiyle girişimci kadınlarımız kendilerine ait internet sayfaları ile hem yurtiçi hem de yurt dışında satış yaparak gelir elde edebilmektedir.

İnternetten para kazanmanın en hızlı ve pratik yollarını göstermekle kalmıyor, kendi UV Baskı Atölyesini açmak isteyen girişimci kadınlarımıza finansal ve teknik konularda yardımcı oluyoruz.

Etik ve katma değerli yeni ticaretin adresi Afalina Dijital ile iletişime geçerek Atölye çalışmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.