Atölye Çalışmaları, Doğal taş baskı, UV Baskı

UV Baskı Merkezi

İstanbul’da kişiye özel çalışmalar yapan ve özellikle mimari uygulamalar ile sanat atölyeleriyle çalışmaktan keyif alan bir UV baskı merkezi var. Afalina Dijital teknoloji ve sanatın bir araya geldiği nadir işletmelerden biri olarak her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmaya devam ediyor.

Film yapım şirketlerine ait özel tasarım UV baskıların yanı sıra iç ve dış mimari uygulamalar ile mutfak, banyo, ofis ve yaşam alanlarına dair özel tasarım ürünler üretmenin keyfini yaşıyoruz. CE sertifikalı UV boyası kullanıldığı için çocuk odalarını süsleyen birçok dekoratif ürüne de imza atıyor. Promosyon işi yapmıyor tamamen yeni sanatsal çalışmalarla teknolojiyi harmanlayıp sektörde fark yaratıyor.

Genç ve kadın girişimcilere grafik tasarım, baskı ve fotoğraf çekimi gibi birçok başlıkta ücretsiz eğitimler düzenleyen Afalina Dijital’in yetiştirdiği genç ve kadın girişimciler kendi işlerinin patronu olmanın yanı sıra doğal taşa katma değer katarak birbirinden farklı özel ürünleri yurt dışına ihraç ediyor. UV Baskı atölyemizde belli günlerde baskı, tasarım, fotoğrafçılık ve el sanatları üzerine etkinlikler düzenlenmektedir.

Kişiye özel, kurumsal, mimari ve özel tasarım çalışmalar ile UV Baskı merkezimiz sizlere hizmet vermektedir.

UV baskı atölyemize bekleriz…

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.